Jdi na obsah Jdi na menu
 


Netradiční soutěž Radíkov 2010

26. 6. 2010
Ve čtvrtek při pravidelném nácviku jsme se rozhodli že na sobotu se nám podaří sestavít soutěžní družsvo za pomocí našich věrných holčin (Hanči a Petry).Hanka jako již stálý člen soutěžního družstva se už nemusí říkat ,že je jako náhradnice.Po zavolání na poslední chvíli nás bratři z Radíkova přecejenom ještě přihlásili do soutěže jako 15.mužské družstvo. 
  V sobotu jsme vyjeli z Topolan kolem 10.hodiny do Radíkova na tuto skvělou akci za velice krásného celodenního počasí.Obrazek
Po nástupu a uvítání jsme si vylosovali 7.pořadové místo na start.
Netradičnost na této soutěži pěkně zorganizované soutěži zpočívá v tom,že se soutěžní družstvo přepraví v co nejrychlejším čase přes přehradu na raftu(v 6.členech-4 pádlují),kdy na břehu je čeká 7.člen družstva,aby jim pomohl na břeh.Poté je proved požární útok do kopce se sáním z přehrady.
  Po odjetí několika družstev jsme šli na řadu my ve složení:
Jirka Šolle-háček+proud,Petra Šolle-balík+druhý proud,Roman Koutek-kapitán+rozdělovač, Hanka Lepařová-balík+béčka,Dušan Vilímec-kapitán+strojník,Mojmír Pospíšil-chytač na břehu+savice,Radek Tušinovský-háček+koš.
Po tomto celkem vydařeném pokusu jsme dosáhli čas 1.18,42,kdy jsme byli chvíli na prvním místě. první pokus-raft

Petra na terčích

 

 

 

 

 

 Po prvním kole jsme nakonec byli na 5.místě.Po přestávce a zkrácením času ukázkou od firmy ZHT,kdy předváděli výkon  stroje Thohatsu a turbo proudnice B byl čas na druhý pokus.

Tentokrát jsme udělali malou  změnu v rozmístění několika členů ůtoku.Osazení raftu zůstalo stejné a v ůtoku Mojmír dělal strojníka,Petra savice a Dušan šel na proud.

Obrazek

Tento pokus probíhal dobře a dosažený čas byl ještě lepší a to 1.13,25.Po dojetí všech družstev nám nakonec zbyla bramborová medaile.Ale po minulém roce ,kdy jsme měli 2 neplatné pokusy kvůli prkotinám a tím pádem poslední místo,je to výsledek skvělý.

 

Obrazek I při neůčasti cvičeného kádru se nám podařil celkem pěkný výsledek,a těší nás to o to víc,že jsme tentokrát porazili naše ryvali jako jsou Chválkovice a Černovír(Petr "Blaupunkt"byl s toho nešťastný)

Tímto děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci SDH Topolany.

 Obrazek

Fotogalerie  /fotoalbum/souteze/radikov-2010

 

Náhledy fotografií ze složky Radíkov 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro Roman

(pro Roman, 28. 6. 2010 5:37)

Ps: to máš pravdu každý je nahraditelný, Tím lépe

soutěž radíkov

(Roman, 27. 6. 2010 9:45)

SUPER !!!
ps: trošku si rýpnu. každý je nahraditelný - toto se netýká těch co se zůčastnili