Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.ročník Memoriálu V.Hrachovce v Topolanech

V neděli 19.6.2011 se konal již 2.ročník netradiční soutěže "Memoriál Vladimíra Hrachovce" v Topolanech s názvem Univerzální hasič.

Vzhledem ke změnám v termínech pořádání soutěží v tomto víkendu se bohužel do Topolan po náročné sobotě v Radíkově sjelo menší množství soutěžních družstev než bylo původně nahlášeno.

Zato to byla družstva velice kvalitní a hlavně ty které drží své slovo,když řeknou že určitě dorazí.

Topolany 2011

A proto se těšíme na 3 ročník,kdy se nám povede určitě obsadit termín ,který se nebude křížit se soutěží pořádanou v blízkém okolí,abychom mohli přivítat větší počet našich kamarádů.

Fotky ze soutěže najdete ve Fotoalbu, nebo:

http://www.sdhtopolany.estranky.cz/fotoalbum/memorial-v.h.-v-topolanech-soutez/

Na vysvětlenou:

Soutěž v Topolanech byla delší dobu naplánovaná na sobotu 18.6.2011.Ale vzhledem k oslavám města Olomouce planované na 25.6.2011 bratři z Radíkova přesunuli jejich již tradiční soutěž na Radíkovské přehradě z 25.6.na 18.6. asi měsíc před soutěží.Město Olomouc však kvůli jiným akcím přesunulo oslavy města také na 18.6. Bratří z Radíkova už něchtěli termín podruhé měnit,tak se soutěž potvrdili na 18.,kdy termín se potkal se soutěží v Topolanech.Proto jediná nejméně bolestivá možnost byla přesunout "Univerzálního hasiče" na neděli.Ale každý hasič ví,že soutěž v obou dnech víkendu je hodně časově náročná a obsadit soutěžní družstvo na oba dny ještě více.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Memoriál 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář